Ücretsiz Salı Seminerleri 

Salı Seminerleri, her Salı günü farklı bir konuğu 12:30 - 13:30 arasında ağırladığımız, iletişim ve ilişkiler üzerine konuştuğumuz seminerlerdir.

Geçtiğimiz seminerlerin videolarını TOXIC İletişimden Arınma Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz. 2021 yılında gerçekleşen seminer videolarını bu sayfada görebilirsiniz. 

Salı seminerlerinden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

  • LinkedIn - Gri Çember
  • Facebook - Gri Çember
  • Instagram - Gri Çember

Yaklaşan Salı Seminerleri

Ejder Aydoğdu - Yeni Kuşak Liderlik

25 Mayıs 2021, Salı günü saat 12:30'da 

Lider olan hem ‘kendi’ hem de ‘dünyası’ için sorumluluk alan bireydir. Sorumluluk aldığımızda çizginin öbür tarafına atlayıp, dert edindiğimiz ‘var olan düzeni’ değiştirmeye ve dünyamızı yeniden tasarlamaya başlarız.

Meir Benezra - Değerlerinin Keşfiyle Yayıl

1 Haziran 2021, Salı günü saat 12:30'da 

Farkında olduğumuz ya da olmadığımız karar alma kriterlerimiz (içsel pusulamız), değerlerimizin keşfine başladığımız; Sokratik Keşfetme halini, birbirimizi dinleme odağımızı geliştirerek deneyimlediğimiz; Dahası, en önemli değerimize yaklaşma yolunda, eyleme geçirilebilir adımları bulduğumuz bir yolculuğa çıkacağız.

Eski Salı Seminerleri Videoları

Bu zamana kadar gerçekleşen salı seminerlerinden çok güzel geri dönüşler aldık. Kaçırdık diye üzülmeyin, 2021 yılında en çok izlenen salı seminerlerinin videolarına aşağıdan izleyebilirsiniz. Daha fazlasını izlemek için Toxic İletişimden Arınma Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.  

atolye_donusum_logo_-removebg-preview.pn